אודותיי – ירדנה עובדיה

למדה תזונה טבעית יחד עם אהבתה לספורט – והתמחתה בהרצאות וסדנאות באורח חיים בריא הכולל שילוב של ספורט תזונה ורפואה טבעית.

ירדנה עובדיה בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות , וותק של 8 שנים ביעוץ תזונה הדרכת ספורט ועיסוק בספורט, מצאה שעבורה הנחיית קבוצות להקניית הרגלי אכילה ואורח חיים בריא, הרצאות בתזונה ותזונת ספורט, זה התחום שהאוכלוסיה הכי נעזרת בו.

“דוגמא אישית  בספורט והקפדה על תזונה טבעית וצמחונית, שימוש משלים בתוספי תזונה טבעיים ויעודיים, הם מה שאני באה להביא לאוכלוסיה בנוסף לידע”

ירדנה עובדיה בעלת נסיון רב בהרצאות, סדנאות, הדרכות, הפקת ימי בריאות ופעילויות בריאות, לחברות אירגונים וקבוצות.

“לפי השקפתי :   בעזרת מחשבה בריאה, תזונה מאוזנת ומותאמת עבורכם, ופעילות גופנית אהובה, תגיעו להישגים בכל תחומי החיים, כדי לשמור על אותם הישגים  לאורך זמן, תצטרכו להתאמן עליהם, האימון נהיה יותר קל בקבוצה.”

לכל קבוצה צריך להיות מנהיג שיחבר את חבריה – יש הצלחה עצומה בשילוב של ספורט ותזונה עם חברים שלהם יש מטרה זהה.
בקבוצות אנחנו מדגישים את השפעות הגומלין שבין התפקידים השונים בחייו הפרטיים של המתאמן (משפחה, עבודה, חברה) ויודעים כי תמיכה רציפה באורח חיים בריא משפר את כולם. לכן השתתפות בקבוצה היא כה חשובה.

” אני רואה את תפקידי כמסייעת לכם בבחירת המטרה היישימה ובמציאת הדרך המתאימה ביותר להשגתה, ולוקחת בחשבון את תפקידיו הנוספים של המתאמן כפי שהוגדרו קודם.

כל העבודה המשותפת נותנת  דגש על התחום הרגשי שיש לו תפקיד חשוב מאוד בהצלחת תכנית אורח חיים בריא, בקבוצות התמיכה אנחנו שמים לב מאוד לפתיחות וחברות.

ההבדל בין קבוצות שמתעסקות רק עם תזונה לבין קבוצה שמהותה שילוב של תזונה וספורט הוא שבקבוצת אורח החיים הבריא הכוללני תשיגו  תוצאות גבוהות בזמן קצר.

מלבד תוצאות,  המתאמן מקבל תובנות רבות שמעצימות אותו והופכות להיות חלק ממהלך חייו.

אני מזמינה מקומות עבודה ואירגונים שדואגים לבריאות העובדים לקיים פעילות בריאה בשגרה, קבוצות תמיכה ולימוד של תזונה נכונה בריאה ומותאמת לסוג העבודה יחד עם עידוד לפעילות ספורטיבית עם עמיתים או חברים לעבודה.   אירגונים שמשקיעים בהרצאות בריאות, סדנאות הרזיה ואכילה מודעת, יוצאים נשכרים מעובדים שמחים מרוצים ובריאים.

אני מאמינה בשיטה ייחודית וחדשנית שפיתחתי המבוססת על עקרונות שיטת האלו”פים:אימון לתזונה מאוזנת ופעילות גופנית.

שיטת האלופים כוללת את ערכת העבודה  “רזים לחיים בריאים – 7 הסודות לאורח חיים בריא והרזיה מצליחה”, ספר ושני דיסקים להאזנה.

בפעילות האישית עובדת ירדנה עובדיה עם ספורטאים ואנשים שעוסקים בספורט ומעוניינים להתאים את התזונה שלהם לספורט שהם עושים.

תוספי תזונה טבעיים יעודיים לתסמינים שונים,  מקבלים מקום של ‘תרופה’ ומחליפים אותה.

 

?