דיקור סיני להרזיה

 

אורח החיים שלנו, מעצם טבעו, מקשה עלינו לשלב דיאטה מאוזנת בתוך שגרת היום יום שלנו. מצפים מאיתנו להצליח בלימודים, בעבודה, במציאת בן זוג. מצפים מאיתנו להיראות יפים, צעירים, נמרצים. אנחנו מתמרנים בין לימודים, עבודה, ילדים, משפחה, פנאי. אנחנו מוקפים גירויים מהירים בטלוויזיה, באינטרנט, בחדשות. מי שמרגיש את עצמו לחוץ מדי, מי שמרגיש שהוא רץ, לפעמים, בסוג של מירוץ, שהוא נמצא בתחרות בלתי פוסקת, לא ימצא זמן להחזיר לעצמו את האיזון הטבעי שלו, והדבר יתבטא, בין השאר, בקושי לשמור על המשקל, בהשמנה ובמאבק בלתי פוסק באכילה בלתי מבוקרת באמצעות. באופן מפתיע, דווקא על רקע הכמות הרבה של הדיאטות הקיימות, מסתבר שוב ושוב שאנחנו לא מצליחים להתמיד בקיום דיאטה של הרזייה וגם בשמירה על משקל תקין.

טיפול בדיקור סיני – יותר מדיאטה

 

הרפואה הסינית רואה את האדם כמכלול. האדם הוא לא סך חלקיו, הוא לא עור ועצמות וכלי דם וקיבה ומוח ולב. אנחנו הרבה יותר מזה. ההשמנה, גם היא איננה דבר פשוט כפי שנראה במבט ראשון. השמנה איננה נובעת רק מעודף קלוריות ושומן ומחסור כזה או אחר בפעילות גופנית. השמנה נובעת, לא פחות מכך, ממצב נפשי, מלחץ, מתסכולים וחרדות. טיפול בדיקור סיני ייקח בחשבון את הסיבות העמוקות שמביאות את המטופל לכדי השמנה, יחזק את מערכות הגוף ויזרים אליו חיים חדשים.

טיפול בדיקור סיני הינו בעל משמעות רבה בויסות תהליכי הרעב והשובע והחזרתם למקצב הטבעי שלהם. דיקור סיני להרזיה משפיע לטובה על ההורמונים (שמשחקים תפקיד משמעותי בתהליך ההשמנה), מחזק את הגוף, ותוך כדי כך גם ממריץ ומשפר את מצב הרוח שלנו.

מטפל בעל ניסיון מכיר היטב את נקודות הדיקור הפזורות על גבי המרידיאנים, יודע כיצד לפתוח ולשחרר חסימות אנרגטיות ומצליח להביא את הגוף לאיזון אנרגטי. לפני תחילת הדיקור יבצע המטפל אבחון, שנועד למצוא את הסיבה או הסיבות שמפריעות למטופל לשמור על משקל תקין ולאכול במידה הרצויה לו. לא פעם הסיבות יהיו פסיכולוגיות ונפשיות (לחץ, דיכאון, חרדה, תסכול); אצל מטופלים אחרים הבעיה יכולה להיות בקצב חילוף חומרים לא מאוזן, תזונה לא מתאימה לאורח החיים האינדיבידואלי ועוד. דיקור סיני להרזיה חייב להתאים את עצמו למטופל באופן מדויק. קחו בחשבון, עוד לפני תחילת הטיפול, שהתוצאות אינן מיידיות. יש להקפיד להגיע לכל הטיפולים שקבע המטפל ולהשתדל שלא להחסיר מפגשים.

דיקור סיני להרזיה משולבת

 

כפי שהזכרנו למעלה, דיקור סיני מתייחס למטופל כמכלול. טיפול בדיקור סיני הוא בעל ערך רב ותורם לחיזוק הגוף ומערכת העיכול, לשיפור זרימת האנרגיה ולהרגשה כללית טובה. יחד עם זאת, טיפולים של דיקור סיני להרזיה אינם מטה קסמים. על מנת להגיע למשקל הרצוי ולא פחות חשוב גם לשמור עליו, על מנת להפסיק את התופעה המרגיזה של הרזיה – השמנה מחדש – הרזיה – השמנה מחדש, עלינו לדאוג לעצמנו ולהתייחס לעצמנו בכבוד.

למה בדיוק אנו מתכוונים? לצד הדיקור חשוב להקפיד ולשלב אכילה נכונה עם סגנון החיים האישי שלנו, לשמור על גוף פעיל ואקטיבי, ולהקטין את רמות הסטרס. אין הכוונה להתכנס למשטר של ספירת קלוריות יומיומית או לקיים פעילות אינטנסיבית בחדר כושר, נהפוך הוא. מטפל של דיקור סיני להרזיה ישמח להדריך אתכם כיצד לאכול נכון בלי להרעיב את עצמכם ובלי להרגיש תחושה מתמדת של מחסור. המטפל גם יסביר כיצד פעילות גופנית רגועה תסייע לכם לחוש טוב עם עצמכם, לרדת במשקל וגם לשמור עליו. ישנם מטפלים שבונים, כתחליף לדיאטה המערבית, תוכנית טיפולים שמשלבת דיקור עם תורת צמחי המרפא הסינית העתיקה.

כך, בלי השקעה מוגזמת ובלי הרעבה, יצליח הדיקור הסיני להשיב לגופכם את האיזון הנכון.

 למידע נוסף בנושא דיקור סיני: www.shenfeng.co.il

?