קייטרינג בשרי והבחירה הבריאה לאירוע שלכם

למרות שהתזונה הצמחונית והטבעונית הפכו לנפוצות יותר ויותר בשנים האחרונות, רובם הגדול של האנשים בוחר בתפריט הכולל גם בשר. אין זה פלא, מכיוון שמעבר לטעמו הנפלא, המזון הזה הוא גם בריא במיוחד עבור גופנו כאשר אנו אוכלים אותו במידה ובכמות הנכונה. הסיבה לכך עומדת מאחוריי ההרכב הייחודי של בשר שכולל רכיבים אשר חיוניים למגוון תהליכים ברחבי הגוף ושסוגים אחרים של מזון פשוט לא יכולים להתחרות בהם.

עם תזונה בשרית, ניתן לזכות בגוף בריא וחיוני, ולחיות חיים מלאים לאורך שנים רבים תוך מזעור של בעיות רפואיות. רבים חושבים שאכילת בשר נחשבת ללא בריאה ולאחרונה ניתן לראות חברות קייטרינג צמחוניות המציעות תפריט אלטרנטיבי לתפריט קייטרינג על האש זאת בעקבות הסטיגמה הקיימת כיום כל תזונה בשרית.

הפרכת הסטיגמות על בשר – מגלים את האמת על תזונה בריאה

אכילה מרובה של כל סוג של מזון עלולה להוביל לבעיות בריאותיות שונות, ולכן במהלך השנים דבקו בבשר סטיגמות שליליות שאינן בהכרח נכונות. תחילה חשוב להבהיר שבשר בריא עבור הגוף כאשר אוכלים אותו בכמות הרצויה, כ-100 גרם ליום, שמספקים לגוף רכיבים חיוניים שלא ניתן להשיג ממקורות רבים אחרים.

אכילת הכמות הזו של בשר בכל יום תכניס לגופכם חלבונים שהוא זקוק להם עבור בניית שרירים ולמגוון של תהליכים חשובים אחרים שמתרחשים בכל תא ותא בגוף. מעבר לכך, בשר מכיל גם אבץ אשר חיוני לבריאות העור, השיער והציפורניים, וכן שומנים שאנו זקוקים להם מדי יום. שומנים וכולסטרול מהווים חלק חשוב בכל תזונה מכיוון שהם אחראיים למגוון תהליכים חיוניים כמו הרכבת הורמונים וכן החדרה של ויטמינים לתוך התאים לצורך פעילותו התקינה של הגוף. זה נכון במיוחד עם בשר שמקורו מבעלי חיים גדלים בישראל שמכיל כמות מועטה יחסית של שומן, מה שמאפשר למתן את הצריכה של אב המזון החיוני הזה.

כיצד מומלץ לצרוך בשר?

הדרך הטובה ביותר לצרוך בשר היא על ידי צלייה שלו במעט שמן כדי למנוע צריכה של שומן עודף שיש בשמנים צמחיים או כאלו שנובעים ממקורות מן החי. גם בשר מבושל שניתן ליהנות ממנו במגוון תבשילים הוא מומלץ, ומלבדו אתם יכולים להרוויח מירקות ותוספים חשובים אחרים שמאכלים כאלו כוללים.

מלבד זאת, כאשר אתם עורכים אירועים מיוחדים, תוכלו לבחור קייטרינג בשרי במקום חלבי בו יוגשו מנות בשר נפלאות מסוגים שונים שאתם והאורחים שלכם תוכלו ליהנות מהן בצורה טעימה במיוחד. כך הגוף שלכם את הרכיבים החיוניים שהוא זקוק להם, ואתם תוכלו לשמור על בריאותכם לאורך זמן בעזרת תזונה נכונה.

צריכה של בשר נתפסת על ידי חלק מהאנשים כמשהו בעייתי שצריך להימנע ממנו בגלל הסטיגמות שדבקו במאכלים המכילים אותו. כעת שאתם יודעים שצריכת בשר היא חיונית עבור גופכם, תוכלו לצרוך אותו באופן קבוע וליהנות מתפריט מאוזן. באופן הזה ניתן לשלב את טעמו הנפלא של בשר כחלק מאורח חיים בריא בלי לחשוש שמא הדבר יזיק לכם מפני שהיפך הוא הנכון – בשר הוא חיוני לגוף.

?