דיאטת קפה ירוק – לרדת במשקל מבלי לשנות הרגלים

עבור רבים מאיתנו המלחמה היום יומית היא לאו דווקא במשכנתא ואו במינוס בבנק אלא דווקא במשקל הגוף שלנו. דיאטות רבות דורשות מאיתנו שינויים בהרגלי האכילה או סדר יום חדש לחלוטין וחלק אחר מהדיאטות דורש מאיתנו פעילות ספורטיבית מאומצת. דיאטת קפה ירוק הפכה בשנים האחרונות ללהיט הדיאטות הגדולה בארצות הברית מכיוון שהיא אינה מצריכה שינויים מיוחדים בהרגלי האכילה ואינה דורשת פעילות ספורטיבית. בפולי הקפה הירוק נמצאים חומרים המסייעים משמעותית במניעת השמנה, שריפת שומנים והגברת חומרי החילוף בגוף. על פי מחקרים בארצות הברית צריכה יום יומית של פולי קפה ירוק אשר נמצאים כמובן שדיאטת קפה ירוק תביא לירידה אפשרית של 7 קילוגרמים במשקל מדי חודש. מדובר במספר גבוה מאוד עבור כל אחד מאיתנו ולכן הדיאטה הזו נחשבת לפופולארית מאוד.

לרדת במשקל מבלי לשנות הרגלים

יש לא מעט תוספי תזונה המסייעים לגופינו אך תוספי תזונה רבים יש לשלבם עם תזונה מסוימת ולעיתים גם עם פעילות גופנית על מנת לראות תוצאות. כאשר מדובר בשיטה של דיאטת קפה ירוק חשוב להדגיש שאין צורך לשנות את הרגלי האכילה. מומלץ כמובן להקפיד ולאכול בצורה מבוקרת אך גם הרגלי אכילה מאוזנים ולא מחמירים בצורה קיצונית בשילוב פולי הקפה הירוק יביאו לירידה יפה מאוד במשקל. תמיד מומלץ לשלב גם פעילות ספורטיבית אך במקרה של דיאטה זו היא אינה הכרחית לטובת הירידה במשקל שלמעשה תקרה בכל מקרה. את הטבליות הירוקות יש ליטול פעמיים ביום בבוקר ובערב ורצוי שזה יהיה בסמוך לארוחות הבוקר והערב.

דיאטת קפה ירוק- לא רק עבור ירידה במשקל

פולי הקפה הירוק אינם תורמים רק לירידה במשקל אלא מקנים לגוף עזרה במספר דרכים נוספות. דיאטת קפה ירוק תורמת גם לחיזוק המערכת החיסונית, איזון בלחץ הדם ורמת הכולסטרול בגוף, עזרה ב ערכת העיכול, זירוז חילוף החומרים בגוף ובנוסף לכל התכונות האלו גם עשירה בחומרים וסיבים תזונתיים. את כדורי הקפה הירוק ניתן בהחלט ליטול לא רק עבור דיאטה אלא גם עבור מי שרוצה לשפר את המערכות השונות בגופו. פולי הקפה הירוק הם פולי הקפה הרגילים שאנו מכירים אך לפני הקלייה ולכן יש בהם סגולות המסייעות לגוף גם בהורדת המשקל אך גם בדברים אחרים.

תוספי תזונה עבור דיאטה

פולי הקפה הירוקים הם חלק ממשפחת תוספי התזונה המסייעים לגוף במספר מישורים ובין היתר עוזרים לירידה במשקל. פולי הקפה הירוק מזכירים מאוד בתכונות שלהם של התה הירוק שמגביר את קצב חילוף החומרים ומסייעת לירידה במשקל ללא מאמץ מיוחד. אם גם אתם כבר ניסיתם כל דיאטה אפשרית, התאמצתם ונרשמתם לכל סוג של פעילות גופנית ושום דבר לא עזר כדאי לכם לשנות את השיטה של דיאטת הקפה הירוק . מדובר באחת השיטות המוכרות בעולם ובשיטה שפופולארית מאוד ארצות הברית ולפי המחקרים ולפי התוצאות אצל אנשים קודמים התוצאות משביעות רצון.

למידע נוסף על תוספי תזונה בקרו באתר טבע קסטל

?