מאמני כושר אישי

מאמני כושר אישי הם מאמנים המעניקים לכם שירות אישי אצלכם בבית או בכל מקום אחר שתבחרו; זה יכול להיות במכון הכושר, במרכזי הספורט העירוניים, בפארקים, בחופי הים או בכל מקום שאתם תבחרו. אימון כושר הנעשה בעזרת מאמני כושר אישי נחשב ליותר יעיל מאשר אימון כושר הנעשה באופן עצמאי או בקבוצה.

מדוע אימון עם מאמני כושר אישי נחשב ליותר יעיל?

לאימון עם מאמני כושר אישי יש מספר יתרונות ההופכים את כל האימון ליותר יעיל עבורכם:

1. שיפור באיכות החיים – לכל אדם יש את רמת הכושר שלו, ישנם אנשים ברמת כושר גבוהה מאוד וישנם אנשים בעלי רמת כושר חלשה. מאמני כושר אישי יכולים לאבחן בקלות את רמת הכושר באימון אישי ולהתאים תרגילים המתאימים לרמה האישית של המתאמן. תרגילים קלים מידי למי שיש לו כושר גבוה לא יתנו לו אתגר ולא יקדמו אותו להישגים. תרגילים קשים מידי למי שנמצא ברמת כושר נמוכה עלולים להיכשל ואף לגרום לתסכול אצת המתאמן. מאמני כושר אישי בודקים את רמת הכושר האישית ומתאימים תוכנית אימונים מתאימה.

2. תוכנית אימונים – כנגזרת של רמת הכושר האישית מאמני כושר בונים למתאמן תוכנית אימונים אישית. מטרתה של התוכנית היא להביא את המתאמן מהמצב הנוכחי למצב כושר טוב יותר בשלבים מדורגים. מסיבה זו בכל תוכנית אימונים ישנה עליית מדרגה.

3. טיפול בבעיות ייחודיות – מעבר לרמת הכושר הכללית לכל אדם ישנן בעיות ייחודיות הדורשות תרגילים מתאימים לטיפול בהן. רק בעזרת טיפול אישי של מאמני כושר אישי ניתן להתאים תרגילים לבעיה היחודית ולעבוד עלייה.

4. מוטיבציה – ישנם אנשים אשר צריכים עידוד ומוטיבציה לעסוק בפעילות גופנית וישנם אנשים שיש להם את זה באופן טבעי. מאמני כושר אישי יודעים איך לתת לאנשים מוטיבציה ולהביא אותם להישגים. זוהי ההתמחות של מאמני כושר אישי.

5. מסגרת ומחויבות – העבודה עם מאמני כושר אישי נותנת לכם מסגרת ויוצרת מחויבות. כאשר עובדים עם מאמן אישי ישנם פחות מקרים של תירוצים עצמאיים ודחיות למחר.

6. ידע נרחב – מאמני כושר אישי הם בעלי ידע נרחב, זהו ידע שהם למדו בצורה מסודרת וקיבלו עליו תעודה. הידע כולל נושאים של אנטומיה, תזונה ועוד. בזכות ידע זה הם יודעים אך לאמן אנשים נכון. מתי להעלות את הרמה, מתי לעצור ואילו תרגילים צריך לעשות.

7. הנאה מרובה – להתאמן ביחד עם מאמני כושר גופני אישי זוהי חוויה הרבה יותר נעימה מאשר להתאמן לבד. לא לכל אחד יש פרטנרים לאימון אשר מסתדר להם מבחינת השעות ולא כל אחד רוצה להתאמן בקבוצות גדולות במכוני הכושר. לכן רבים מעדיפים להתאמן עם מאמן כושר אישי

?