דיאטנית – זו האישה שיכולה לשנות לכם את החיים

כמעט כולנו עסוקים בכל יום במשקל שלנו ובקילוגרמים המיותרים שעל גופינו. לא מעט מאיתנו כבר ניסו שיטות רבות כדי להילחם בעליה במשקל אבל גם אם ישנה הצלחה יחסית הרי שאחרי זמן מה המשקל חוזר למספרו המקורי ואנו נשארים עם התסכול והאכזבה. אחת הסיבות הגדולות לכישלון היא עצם העובדה שאנו לא נעזרים באנשי המקצוע, דיאטנית למשל יכולה להיות ההבדל בין עוד שדיאטה שהולכת לאיבוד ולא מצליחה לבין שיפור משמעותי במשקל שלנו.

דיאטנית קלינית הולכת איתכם יד ביד עד ההגעה למשקל הרצוי אבל מה שחשוב יותר מהכול זה שהיא נשארת אתכם גם לאחר מכן. שיטות מהירות להרזיה פוגעות בגוף שלנו ואפילו מסכנות את חיינו. כמו בחיים, גם בדיאטה וההרזיה אין קיצורי דרך, המטרה העיקרית היא לא להוריד במשקל אלא להפוך את התזונה המאוזנת והבריאה לדרך חיים. אם צריך לעשות השוואות לתחרויות ספורט אזי שהרזיה מהירה ואובססיבית היא כמו ריצה למרחקים קצרים ואילו שינוי החשיבה ושינוי התפריט הם ריצה למרחקים ארוכים שהם אולי קשים ומתישים יותר בהתחלה כי לא רואים את התוצאות מיד אך זו שיטה הרבה יותר בריאה והרבה יותר אפקטיבית.

דיאטנית עד הבית – לשנות את החיים מהבית

דיאטנית עד הבית הוא שירות מעולה עבור אלו שאין להם זמן בגלל העבודה, הילדים וסדר היום המטורף שיש לחלק גדול מאיתנו. אם הסיבה לחוסר היכולת שלכם להוריד במשקל נעוצה בעובדה שפשוט אין לכם זמן להגיע פיזית לדיאטנית הרי שמהיום כבר אין לכם את התירוץ הזה. דיאטנית עד הבית יכולה מאוד לסייע לכם לא רק בשל העבודה שהיא חוסכת לכם זמן ומאמץ אלא גם בגלל התחושה הנוחה. אתם נמצאים בבית שלכם, בסביבה הטבעית שלכם, אתם מרגישים בטוחים יותר וזו גם יכולה להיות עוד סיבה בדרך להצלחה בהפחת המשקל.

דיאטנית קלינית – להוריד את המשקל המיותר

דיאטנית קלינית יכולה לעשות עבורכם את ההבדל בין חיים בריאים ואיכותיים לבין חיים עמוסי בעיות בריאותיות. משקל מאוזן לא נועד רק בשביל המראה החטוב או עבור התמונות בים, עודף משקל זו מחלה לכל דבר ועניין ואנשים אשר סובלים מעודף משקל נמצאים בקבוצת סיכון גדולה מאוד. תפקידה של דיאטנית קלינית הוא להנחיל באותם אנשים הסובלים מעודף משקל את ההבנה כי הבריאות שלהם תלויה לא מעט במשקל שלהם ובסיטואציה הזו הם חייבים לשנות את הרגלי האכילה שלהם ולהוריד את המשקל המיותר.

דיאטנית לא נועדה רק עבור אנשים מלאים או שמנים אלא גם לאנשים אשר רוצים לעלות מסת שריר ולהפחית בשומן, ספורטאים המבקשים לעצמם תפריט מיוחד, נשים בהריון שרוצות להישאר עד כמה שאפשר במשקלן ועבור כל מי שמעוניין להישאר בריא ולא לפגוע בבריאותו. דיאטנית הוא אחד המקצועות החשובים ביותר עבורנו, גם אנשים שכבר ראו וניסו הכל יכולים להפיק תועלת מאשת מקצוע שיכולה להעניק להם עזרה וסיוע צמודים.

?