קייטרינג לאירועים

המודעות ההולכת ועולה לחשיבות השמירה על המשקל והאכילה של מזון בריא, מזין ולא משמין הולכת ומחלחלת לתרבות הישראלית וכיום ניתן למצוא בכל חנות לממכר והגשת מזון מגוון רחב של מאכלים דיאטטיים, בריאים ומזינים. החל מהמכולת השכונתית ועד למסעדות המפוארות ביותר ברחבי הארץ, תפריטים עוצבו מחדש ומציעים כיום מגוון מנות בעלות אחוזי שומן נמוכים ומעט קלוריות, לטובת השומרים על המראה החיצוני ואורחים אשר הטיפוח העצמי והבריאות חשובים להם.

מדובר בשינוי עמוק ומגמתי של שילוב דפוסי אכילה בריאים יותר. לאחרונה גם באולמות האירועים בהם נחגגים החלו לשלב תפריטים ייחודיים המותאמים לצרכים של האוכלוסיות המקפידות על תזונה בריאה. שירות אישי ומותאם עוד יותר הינו השירות המוצע על ידי חברות הקייטרינג, המציעות שירותי קייטרינג דיאטטי לאירועים בטעמים נפלאים וברמת טריות גבוהה. הטעמים הייחודיים המוצעים במסגרת שירותי הקייטרינג כוללים מגוון מנות עשירות בטעמן, בצבעיהן ובריחות הקסומים העולים אל האף ומשכרים אותו.

בשל המודעות ההולכת וגוברת לצרכים השונים של אוכלוסיות ששומרות על מזונות דיאטטיים שונים, מייצרות חברות הקייטרינג מנות בהתאמה אישית לפי צרכים ייחודיים:

מזונות דיאטטיים                             

המנות הדיאטטיות כיום עשירות בטעם ובצבע והופכות כל ארוחה לחגיגה של טעמים איכותיים. בניגוד לשנים קודמות, יכולים אורחי הקייטרינג כיום ליהנות ממנות העשירות בכל אבות המזון, מהנות ומפנקות, משביעות ואיכותיות – שערכן הקלורי נמוך. בשל ההתפתחות בתחום הקולינרי בקייטרינג המנות העשירות בטעמים מאפשרות לסועדים ליהנות מבלי לספור קלוריות או להתפשר על הסלטים בלבד. מבחר עצום של מנות הכוללות את כל אבות המזון מעניקות כיום גם לשומרי המשקל את ההזדמנות ליהנות מאוכל מלא ואיכותי ללא פשרות.

מזונות ללא גלוטן

אוכלוסיות הרגישות לגלוטן נמצאות במצב לא קל בכל אירוע מחדש: ההכרח לבחור במנה הבודדת המוקצת במיוחד לרגישים ובחירה מוקפדת מתוך מגוון מאכלים. הבדיקה באשר להימצאותו של גלוטן במזון מעכבת את הרגישים אליו מליהנות באופן חופשי בכל אירוע. תודות למנות מיוחדות המוכנות באמצעות שירותי קייטרינג לאירועים יכולים חולי צליאק ורגישים לגלוטן ליהנות ממזון איכותי העובר תהליכי בקרת איכות מוקפדים, בדיקות מחמירות לשלילת קיום גלוטן במזון וכן הקפדה על שמירת המזון בתנאים האולטימטיביים.

 

?