הקיץ הזה אנחנו בים

ענף הדיאטות מגלגל בכל שנה ברחבי העולם מילארדי דולרים, ובכל יום נולדת שיטה חדשה אשר מבטיחה לנו ירידה מהירה במשקל מבלי שנרעיב את עצמנו ועם תוצאות לטווח הארוך.

אנחנו, שתמיד נדמה לנו שנוכל להראות טוב יותר ושכמה קילוגרמים פחות רק יטיבו עמנו, הפכנו שבוים להבטחות השווא של הדיאטות השונות וכך אנחנו מבזבזים בכל שנה מאות שקלים על נסיונות כושלים של דיאטות בגדר טרנדיים זמניים אשר מבטיחות לנו נסים ונפלאות, אך מספקות לנו רק תסכול ואכזבות. באם והחלטנו להצמד לדיאטה, כדאי ללכת על דיאטה אשר הוכיחה עצמה, שיש לה סיפורי הצלחה רבים ושאלו שדבקו בה אכן הצליחו לשמור על משקלם לטווח הארוך.

הפכנו קורבן

לעולם המודרני יש הרבה יתרונות וכולנו חיים עם הטכנולוגיה, הפיתוחים וקצב החיים המהיר בשלום. יחד עם כל הדברים להם אנו מצודדים, ישנה ביקורת הולכת וגדלה משנה לשנה על מה שנקרא: מזון מהיר. אנחנו חיים בעולם שבו הכל קורה מהר, הזמן שלנו שווה כסף ואנחנו במירוץ תמידי אחרי הזמן. כך התפתחה לה תרבות המזון המהיר אשר מנגישה לנו מזון מוכן בתוך דקות ספורות, אך ידוע לכולנו שהמזון המהיר אינו בריא, ספוג בשמן ומכניס לגופינו אלפי קלוריות ולעתים רבות בארוחה אחת אנחנו מסיימים את כמות הקלוריות המומלצת לנו ביום. התוצאה הישירה של אכילה שכזו היא השמנה, וכעת, עלינו להשיל את השומן העודף, להצמד לדיאטה ולהתחיל לחיות באורח חיים בריא.

אחת מבין כולן

אם ישנה דיאטה אשר הוכיחה עצמה לאורך השנים וצברה לעצמה קהל מעריצים רב ומרוצה היא דיאטת הרבלייף. השם הזה מצלצל לכולנו מוכר אך לא תמיד כולנו יודעים במה מדובר מעבר לכך שאנו מקשרים את השם הזה למותג דיאטה. דיאטה זו נצמדת לתפריט מאוזן אשר בא למלא את כל החוסרים שלנו, ואת אלו שחסרים לנו להשלים באמצעות תוספי תזונה, כך שאנו מרוויחים גם דיאטה אשר תסייע לנו להשיל במשקל וגם בריאות מיטבית בגוף בריא. הדיאטה מבוססת בעיקרה על איזון תזונתי, וכך היא מסייעת לגוף להיפטר מרעלים מיותרים ואנו מסייעים לגוף שלנו לרדת במשקל.

יריית פתיחה

דיאטאת הרבלייף אינה רק שם, אלא היא מציעה גם תפריט קונקרטי אשר אליו נוכל להצמד וכך להבטיח ירידה בטוחה במשקל שלנו. את היום שלנו אנו פותחים עם שייק מבית הרבלייף אשר מכיל לא פחות מ-18 מינרלים וויטמנים, כך שהדגש על הבריאות ניתן כבר בטרם ארוחת הבוקר. לאורך היום אוכלים גם את ארוחת העשר, ארוחת צהריים, ארוחת ביניים וארוחת ערב, כך שמדובר בחמש ארוחות ביום – נתון אשר מבטיח לכם כי תהיו שבעים לאורך היום ותהליך ההרזייה יהיה על בטן מלאה. הדיאטה כאמור מלווה בתוספי תזונה אשר מסייעים לבריאות שלנו ומבטיחים ירידה מבוקרת ומתונה במשקל.

?